Hlavní strana Zakavkazsko.cz Zájezdy do Gruzie a Arménie - hlavní strana. Zakavkazsko.cz
    Zájezdy     Individuální cesty  Fotogalerie    Novinky    Kontakt
ZÁJEZDY
 PŘEHLED ZÁJEZDŮ
   - Všechny země
   - Gruzie
   - Arménie
   - Turecko

Zájezdy do zemí

OMÁN
SOKOTRA
KAPVERDY
ETIOPIE
BARMA

www.jemen.cz
 PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD
 Jak se přihlásit
 Smlouva o zájezdu
 Všeobecné podmínky
 Pojištění CK
 Cestovní pojištění
 Připojištění covid 19
 Ochrana os. údajů
 INFO K ZÁJEZDŮM
 Typy zájezdů
 Náročnost zájezdů
 Slevy a ceny
 Letenky
 Místní doprava
 Ubytování
 Stravování
 Víza
 Proč s námi

   LETENKY

UPOZORNÉNÍ PLATNÁ DO ODVOLÁNÍ
Počet leteckých spojů bude i v roce 2023 nižší, než byl před pandemií. To může vést k nutnosti posunu dat příletu a odletu. Je vhodné mít rezervu několik dní kolem vypsaného termínu zájezdu.

V CENĚ ZÁJEZDU JE ZAHRNUTA CENA ZPÁTEČNÍ MEZINÁRODNÍ LETENKY Z PRAHY VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A TAX.
U každého zájezdu je explicitně uvedena výše ceny letenky, do které je zahrnuta v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo požadovat od zákazníka doplatek ceny v případě, že skutečná cena letenky je vyšší, než je uvedená kalkulovaná cena. S blížícím se odletem se cena dostupných letenek obvykle zvyšuje. Neodkládejte proto vaše přihlášení, cena letenky zajišťované krátce před odletem může být i výrazně vyšší!

DOPORUČUJEME VŠEM KLIENTŮM POJISTIT SE PRO PŔÍPAD STORNA
Pravidla leteckých společností pro rezervace a storna letenek se v posledních letech zpřísnila. Cestovní kancelář je často nucena kupovat letenky s větším časovým předstihem ( Kupuje je nejdříve v okamžiku dosažení minimálního počtu účastníků potřebných k odjetí zájezdu ). Cestovní kancelář obvykle obstarává mezinárodní letenky za jeden z nejlevnějších dostupných tarifů. To bývá spojeno s přísnými podmínkami storna letenek, někdy jsou letenky nestornovatelné.

ODLETY Z JINÉHO, NEŽ PRAŽSKÉHO LETIŠTĚ.
Na vyžádání obstaráme letenky i odjinud, než z Prahy. Průvodce zájezdu poletí se skupinou z Prahy, klienti letící odjinud se budou dopravovat samostatně. Cena letenky bude v takovém případě z ceny zájezdu vyjmuta a koupi letenky zprostředkujeme jako samostatnou službu. Klienti si mohou takovouto letenku obstarat i sami. V řadě případů lze totiž při koupi letenky v zahraničí získat výhodnější cenu i podmínky rezervace či storna. 

MOŽNÝ POSUN TERMÍNU
U leteckých zájezdů je třeba počítat s možným posunem termínu zájezdu, proto je vhodné mít ve svých osobních plánech rezervu několik dní kolem vypsaného termínu. Data letů měníme jen výjimečně a pouze je li to nezbytně nutmé. Důvodem bývá změna letových řádů, či nedostatek míst v letadle. O změně termínu účastníky obratem informujeme.Aktualizováno: listopad 2022RNDr. Pavel Kumpán - Geos travel, cestovní kancelář
Šternberkova 10, Praha 7, www.zakavkazsko.cz, www.jemen.cz, info@jemen.cz
 266713032